Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu

Strona główna O nas Nasza firma

Nasza firma

Salon firmowy

 

Od początku działalności zajmujemy się sprzedażą płytek ceramicznych i innych materiałów wyposażenia łazienek, takich jak wanny, kabiny, armatura łazienkowa, ceramika sanitarna. Podstawą naszej działalności jest import tych materiałów z Włoch, Hiszpanii i innych krajów europejskich. Z większością producentów współpracujemy od wielu lat oraz nieustannie poszerzamy naszą ofertę poprzez nawiązywanie nowych kontaktów i wprowadzanie nowych produktów.

 

Polecamy oryginalne rozwiązania mebli do łazienki. Meble łazienkowe różne stylistycznie, zarówno klasyczne jak i nowoczesne, ale zawsze wyjątkowe. W celu kompleksowego wyposażenia łazienki oferujemy także akcesoria łazienkowe.


W ostatnich miesiącach dołączyliśmy do grona firm, które mogą zaproponować swoim klientom również wiele elementów do dekoracji domu, nie tylko łazienki.


I tak na listę naszych dostawców dopisaliśmy producentów oświetlenia, tapet, sztukaterii.


W ofercie posiadamy wykończeniowe profile firm ORAC, NMC, oraz Lagrus. Dysponujemy wieloma katalogami, które prezentują najciekawsze wzorniczo i stylistycznie kolekcje, na bieżąco uzupełniamy je o nowości.

 

Salon firmowy


Jesteśmy przekonani, że nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje Państwu profesjonalną obsługę i rzetelną pomoc. Współpraca z doświadczonymi projektantami i wykonawcami zapewnia naszym Klientom kompleksową obsługę w zakresie stworzenia wyjątkowego wnętrza. Nasi projektanci przygotują dla Państwa projekty i aranżacje łazienek. Dowóz towaru pod wskazany adres jest dodatkowym ułatwieniem tego dość kłopotliwego procesu jakim jest remont lub budowa.


Nasze prawie 20 letnie doświadczenie sprawia, że rozumiemy potrzeby rynku i oczekiwania naszego Klienta i wychodzimy im naprzeciw. Odwiedzamy największe imprezy targowe, przez co dostarczamy na nasz rynek towary, które cechuje nieprzeciętne i niepospolite wzornictwo, a to czyni naszą ofertę wyróżniającą się wśród wielu innych.


Na potrzeby szerszej prezentacji i reklamy naszych produktów otworzyliśmy nowy salon sprzedaży w którym znajduje się największy w Warszawie wybór płytek ceramicznych, a także ekspozycja tapet ściennych, sztukaterii, paneli dekoracyjnych i listew przypodłogowych mdf. Salon znajduje się przy ul. Augustówka 22B i jest usytuowany obok naszego nowego magazynu wysokiego składowania, którego powierzchnia w podstawie wynosi 2000m2.


Ceniąc Państwa czas i wygodę staramy się zapewnić możliwość dokonania zakupu wielu wybranych kolekcji bezpośrednio z magazynu "od ręki", dlatego posiadamy bogatą ilość oferowanych produktów na stanach magazynowych.

 

Salon firmowy


Profesjonalnie wynegocjowane warunki zakupu towarów na magazyn znajdują odzwierciedlenie w możliwie najlepszej i konkurencyjnej cenie.


Dla Klientów, którzy z różnych powodów nie mogą odwiedzić naszych salonów, uruchomiliśmy sklep internetowy umożliwiając szybki i dogodny zakup wraz z dostarczeniem towarów pod wskazany adres.

 

Zapraszamy do naszych salonów.

 

 

 


Wersja desktopowa


Wersja mobilna