Aktualności

Płytki drewnopodobne już od 59 zł/m2 !

W naszej ofercie posiadamy ciekawe kolekcje płytek drewnopodobnych włoskich i hiszpańskich producentów takie jak Eco Dream/My Space/Time Design producenta Novabell, LF/FI producenta Delconca, Atelier/Baltimore producenta Halcon, Barrique producenta Opera, czy Keywood oraz Milena producenta Argenta.

Płytki drewnopodobne z powodzeniem naśladują parkiet dzięki ciekawemu wzornictwu, bogatej gamie kolorystycznej oraz różnorodności faktur. Do wyboru jest gres drewnopodobny o wzorach klasycznych, poprzez egzotyczne, aż po mocno usłojone deski. Proponowane przez nas kafelki mogą być położone zarówno w salonie czy sypialni, jak i w pomieszczeniach o dużej intensywności ruchu.

Korzyści, jakie można osiągnąć, wybierając płytki ceramiczne przypominające drewno, są ogromne. Jednych z Państwa przekona możliwość aranżacji wnętrza w stylu rustykalnym – niczym prawdziwej wiejskiej chaty, innych efekt pięknego, eleganckiego parkietu o wysokim połysku. Płytki te będą również idealne dla zwolenników wnętrz o wyglądzie pałacowym.

Wiele rodzajów płytek z wymienionych serii staramy się trzymać na stanie magazynowym, a to pozwala nam oferować je Państwu w bardzo atrakcyjnych cenach. Wszystkie kolekcje można zobaczyć w naszych salonach w Warszawie.

Płytki hiszpańskie Halcon Atelier Gris – cena 79 zł/m2

Płytki włoskie Opera Barrique Nevers 15×90 – cena 59 zł/m2

opera-barrique-nevers-gres-drewnopodobny

Płytki hiszpańskie Argenta Keywood Taupe 21,8×90,4 – cena 59 zł/m2

argenta-keywood-taupe

Płytki hiszpańskie Argenta Milena Nuez 20×120 RT – cena 110 zł/m2

argenta-milena-1