Aktualności

Targi Cersaie 2018 – najnowsze trendy łazienkowe

Coroczne targi Cersaie odbywające się w Bolonii to jedno z najważniejszych wydarzeń dotyczących rynku wyposażenia łazienek. Zespół Euro-Ceramiki przygotował specjalnie dla Państwa krótką relację z tegorocznej edycji targów. Czy jesteście Państwo ciekawi jakie trendy będą królować w nadchodzącym sezonie?

Producenci płytek ceramicznych zdecydowanie stawiają na wielkie formaty, a przykładem może być współcześnie zaprojektowany gres fabryki Pamesa w rozmiarze 90×180 cm z serii Ascolano.

Mocnym punktem są także serie kafli inspirowanych naturą takich jak szlachetny marmur czy surowy beton oraz nowe modele gresów imitujących drewno, które perfekcyjnie odwzorowują usłojenia i barwy tego rodzaju materiałów. Tu warto wspomnieć o kolekcji Boreal fabryki Keraben pięknie oddającej wygląd kamienia naturalnego, jak i o kolekcji gresów drewnopodobnych Nest fabryki Fap Ceramiche, produkowanej w pięciu ciepłych odcieniach.

Mimo iż wielkoformatowe płytki ścienne i podłogowe są obecnie bardzo modne, to zwolennicy małych formatów nie będą rozczarowani. Przykładem tego jest kolekcja glazur hiszpańskiej fabryki Ribesalbes w rozmiarze 10×10 cm.

Ciekawym akcentem są płytki z motywami komiksowymi jak np. linia gresów Felix The Cat, oferowana przez włoską fabrykę Delconca w niedużym formacie 20×20 cm, występująca w dwóch wersjach: nowoczesnej i vintage.

Różnorodność produktowa prezentowana podczas targów Cersaie pozwala znaleźć materiały ceramiczne odpowiednie dla osobistych potrzeb i preferencji. Służymy pomocą i informacją na temat wszystkich nowych pozycji, a większość z nich już wkrótce będzie można obejrzeć na żywo w naszych salonach w Warszawie.

 

pamesa-ascolano

Pamesa gres Ascolano

 

keraben-boreal

Keraben gres Boreal

 

fap-nest

Fap Ceramiche gres drewnopodobny Nest

 

delconca-felix

Delconca gres z motywem komiksu Felix The Cat