Nowości

Keraben kolekcja Priorat – piękno natury, delikatność i harmonia

Być może niektórzy z Was słyszeli już o Priorat (częśći Katalonii), która słynie na całym świecie z doskonałych win i zachwyca pięknem natury. Kolekcję Priorat producenta Keraben reprezentują dwie gamy barw. Zarówno chłodne odcienie (biały, cement, grafit), jaki  i ciepłe (naturalne beże), godnie oddają charakter tego hiszpańskiego regionu. Kolory nawiązują do starożytnych kamieni, z których są zbudowane opactwa i klasztory w El Priorato.

Seria Priorat zawiera wiele różnych motywów dekoracyjnych, aby perfekcyjnie dopasować się i spełnić oczekiwania każdego klienta. Na uwagę zasługują w szczególności ozdobne gresy jak patchwork o nazwie Modul. Wzory płytek patchworkowych mogą tworzyć istne dywany składające się z różnych grafik. Szeroki zakres formatów płytek w kolekcji Priorat pozwala na tworzenie przestrzeni, w pełni dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Seria gresów Keraben Priorat reprezentuje harmonię przyrody, jakość oraz delikatność. Z pewnością będzie ona stanowić idealne wykończenie każdego wnętrza, od klasycznego, przez nowoczesne po loftowe i industrialne.