Nowości

Modne płytki jak cement do nowoczesnego wnętrza

Przedstawiamy nową kolekcję hiszpańskiej fabryki Keraben nawiązującą wyglądem do cementu. Gresy Underground zostały zainspirowane miejskimi powierzchniami, a punktem odniesienia stały się ulice Nowego Jorku.

Matowe płytki na ścianę i na podłogę imitujące cement to propozycja dla wszystkich ceniących minimalizm i prostotę we wnętrzach. Kafelki Underground będą idealnym materiałem wykończeniowym do pomieszczeń stylizowanych na loftowe i industrialne, podkreślając ich charakter i wprowadzając oczekiwany klimat. Warto zwrócić uwagę na ponadczasowy, stonowany kolor płytek z linii Underground, który będzie doskonałą neutralną bazą dla pozostałego wyposażenia i dodatków. Dla wszystkich pragnących dodać aranżacji lekkości i oryginalności polecamy zastosować elementy dekoracyjne o nazwie Concept.

W ramach kolekcji producent przewidział płytki ścienne w wielkościach 25×70 i 40×120 oraz gresy podłogowe w kilku rozmiarach, w tym w formacie XXL, wynoszącym 90×90 cm i prezentującym się naprawdę zjawiskowo. Dostępne rozmiary gresów to także 30×60, 60×60 oraz 45×90. Dzięki dużej ilości oferowanych formatów każdy z pewnością znajdzie odpowiedni rozmiar do swojego wnętrza.

Hiszpańskie gresy imitujące cement od marki Keraben pomogą stworzyć nowoczesne, wygodne i stylowe wnętrze. Zapraszamy do przyjrzenia im się bliżej!