Nowości

Płytki drewnopodobne – nowe modele w ofercie – ceny już od 49 zł/m2

Zapraszamy do zakupu płytek drewnopodobnych w nowych odsłonach oraz w atrakcyjnych cenach zaczynających się już od 49 zł/m2. W ofercie posiadamy wiele kolekcji gresów drewnopodobnych od włoskich i hiszpańskich producentów, które bardzo udanie naśladują naturalne drewno. W ostatnim czasie do naszego asortymentu dołączyły nowe modele płytek jak drewno w wielkościach XXL, których długość sięga nawet 180 cm oraz kolejne wzory gresów w stylu jodełki francuskiej.

Płytki drewnopodobne z powodzeniem imitują drewno dzięki ciekawemu wzornictwu, bogatej gamie kolorystycznej oraz różnorodności faktur. Do wyboru jest gres drewnopodobny o wzorach klasycznych, poprzez egzotyczne, aż po mocno usłojone deski. Proponowane przez nas kafelki mogą być położone zarówno w łazience, kuchni, salonie czy sypialni, jak i w pomieszczeniach o dużej intensywności ruchu.

Korzyści, jakie można osiągnąć, wybierając płytki ceramiczne przypominające drewno, są ogromne. Jednych z Was przekona możliwość aranżacji wnętrza w stylu rustykalnym –  innych efekt pięknego, eleganckiego parkietu o wysokim połysku. Zaletą kafli wykonanych na gresie jest odporność na uszkodzenia, co odróżnia je od materiałów wykonanych z naturalnego surowca. Płytki o stylistyce drewna te będą również idealne dla zwolenników wnętrz nowoczesnych – po dobraniu odpowiedniego wyposażenia i dodatków pasujących do charakteru pomieszczenia.

W tym miejscu chcielibyśmy polecić Ci kilka wybranych przez nas kolekcji gresów jak drewno, które utrzymujemy na stanie magazynowym, a to pozwala nam oferować je w bardzo atrakcyjnych cenach. Wszystkie prezentowane kolekcje można zobaczyć w naszych salonach w Warszawie.

 

argenta-keywood-taupe

—>Płytki hiszpańskie Argenta Keywood Taupe 21,8×90,4 – cena 49 zł/m2<—

 

opera-barrique-nevers-gres-drewnopodobny

—>Płytki włoskie Opera Barrique Nevers 15×90 – cena 49 zł/m2<—

 

atelier-2

—>Płytki hiszpańskie Halcon Atelier Natural 23,3×120 – cena 79 zł/m2<—

 

—>Płytki hiszpańskie Halcon Atelier Beige 23,3×120 – cena 79 zł/m2<—

 

argenta-milena-gresy-2

—>Płytki hiszpańskie Argenta Milena Nuez 20×120 RT – cena 110 zł/m2<—