Aktualności

Płytki drewnopodobne już od 49 zł/m2 !

Zapraszamy do zakupu płytek drewnopodobnych w okazyjnych cenach, zaczynających się już od 49 zł/m2. W ofercie posiadamy wiele kolekcji gresów drewnopodobnych włoskich i hiszpańskich producentów, które bardzo udanie naśladują naturalne drewno.

Płytki drewnopodobne z powodzeniem imitują drewno dzięki ciekawemu wzornictwu, bogatej gamie kolorystycznej oraz różnorodności faktur. Do wyboru jest gres drewnopodobny o wzorach klasycznych, poprzez egzotyczne, aż po mocno usłojone deski. Proponowane przez nas kafelki mogą być położone zarówno w łazience, kuchni, salonie czy sypialni, jak i w pomieszczeniach o dużej intensywności ruchu.

Korzyści, jakie można osiągnąć, wybierając płytki ceramiczne przypominające drewno, są ogromne. Jednych z Państwa przekona możliwość aranżacji wnętrza w stylu rustykalnym – niczym prawdziwej wiejskiej chaty, innych efekt pięknego, eleganckiego parkietu o wysokim połysku. Płytki te będą również idealne dla zwolenników wnętrz o wyglądzie pałacowym, po dobraniu odpowiedniego wyposażenia i dodatków.

Wiele rodzajów płytek z wymienionych poniżej serii staramy się trzymać na stanie magazynowym, a to pozwala nam oferować je Państwu w bardzo atrakcyjnych cenach. Wszystkie kolekcje można zobaczyć w naszych salonach w Warszawie.

 

argenta-keywood-taupe

—>Płytki hiszpańskie Argenta Keywood Taupe 21,8×90,4 – cena 49 zł/m2<—

 

opera-barrique-nevers-gres-drewnopodobny

—>Płytki włoskie Opera Barrique Nevers 15×90 – cena 49 zł/m2<—

 

opera-natural-gres

—>Płytki włoskie Opera Barrique Natural Noce Chiaro 15×90 – cena 59 zł/m2<—

 

atelier-2

—>Płytki hiszpańskie Halcon Atelier Natural 23,3×120 – cena 79 zł/m2<—

 

argenta-milena-gresy-2

—>Płytki hiszpańskie Argenta Milena Nuez 20×120 RT – cena 110 zł/m2<—