Aktualności

Targi Cevisama 2020 – najnowsze trendy łazienkowe

Coroczne targi Cevisama odbywające się w Walencji już za nami. Dzięki temu wydarzeniu dowiadujemy się o trendach w branży łazienkowej na bieżący rok,  jak i o wszelkich nowinkach technologicznych. Poniżej krótka relacja, zapraszamy do przeczytania!

W tym roku zadecydowanie dominują kolory. Nie brakuje płytek w odcieniach błękitu, turkusu, zieleni, jak również mocnej czerwieni. Połączone z imitacjami drewna, cementu czy cegły pozwalają uzyskać nowoczesne i bardzo efektowne kompozycje wykończeniowe.

metropol-atrevido

Metropol, seria Capitol

metropol-capitol

Metropol, seria Capitol

Coraz więcej producentów stawia na różnorodne mozaiki, majoliki, wzory geometryczne i motywy kwiatowo-roślinne, które charakteryzują się wysokim poziomem dekoracyjności. Oryginalne wzornictwo idzie w parze z technologią. Dzięki zastosowaniu wysokojakościowego nadruku cyfrowego można przenieść na płytkę ceramiczną praktycznie każdy wzór.

pamesa-agatha-new

Pamesa, seria Agatha

metropol-cosmopolitan

Metropol, seria Comopolitan

Wciąż niesłabnącym powodzeniem cieszą się płyty wielkoformatowe, które produkowane są obecnie w naprawdę imponujących formatach dochodzących u niektórych dostawców do nawet 160×320 cm. Na kaflach XXL znajdziemy zarówno piękne odwzorowanie drewna, marmurów, betonu, jak i nawet lastryko, które także można zaliczyć do powracających trendów.

keraben-lenda-1

Keraben, seria Lenda

saime-frammenta-taupe-1

Saime, seria Frammenta

Płytki imitujące lastryko zachwycają obecnie swoim designem i niesamowitą grą kolorów. Niczym nie przypominają smutnego lastryko, jakie znamy. Mogą być znakomitym, bardzo modnym elementem dekoracyjnym wnętrza. W zestawieniu z motywami geometrycznymi stworzą unikalne aranżacje wykończeniowe, które nikogo nie pozostawią obojętnym!

delconca-frammenti-1

Delconca, seria Frammenti

Zapraszamy do salonów Euro-Ceramiki, gdzie czeka na Was wiele z omówionych powyżej nowości i równie dużo pomysłów i  inspiracji nie tylko na łazienkę!