News

Our new showroom Augustówka 22B

W salonie łazienek przy ul. Augustówka 22B (ulokowanym 5 min drogi od Sadyba Best Mall) znajdziesz największą w Warszawie ekspozycję płytek ceramicznych: glazury, terakoty, gresów i mozaiki oraz z pewnością zainspirujesz się naszymi propozycjami na aranżację łazienek w każdym stylu. W naszej szerokiej ofercie znajdują się płytki ceramiczne hiszpańskie oraz kafelki włoskie od wielu znanych i cenionych marek. U nas wybierzesz wymarzone płytki – zarówno ścienne jak i podłogowe. W asortymencie posiadamy także duży wybór fug, przy których doborze chętnie pomożemy.

Niedawno otwarte Studio Excellent wyposażone w wanny z hydromasażem, wolnostojące, asymetryczne i inne – również z innowacyjnym systemem chromoterapii, kabiny prysznicowe, ścianki walk-in, armaturę, zestawy natryskowe i ceramikę sanitarną uzupełnią Twoje wnętrze w niezbędne dla tego pomieszczenia komponenty i stworzą dobrze dobraną oraz przemyślaną całość.

Dla osób poszukujących mebli łazienkowych, luster i grzejników również mamy dobrą wiadomość. W naszym kompleksowo wyposażonym salonie można zobaczyć i nabyć także tego rodzaju produkty.

W sklepie łazienkowym przy ul. Augustówka 22B posiadamy ponadto duży wybór akcesoriów łazienkowych, które dopełnią wystrój łazienki i toalety. Docenisz ich wysoką jakość i modny design.

W ostatnim czasie poszerzyliśmy nasz asortyment o elementy wyposażenia kuchni, takie jak baterie kuchenne oraz zlewozmywaki.

W cenie zakupu materiałów oferujemy projekty łazienek i wizualizacje wnętrz. Wspólnie z naszymi projektantami i handlowcami z przyjemnością będziemy współuczestniczyli w tworzeniu pomysłu czy wizji na nowe, ciekawe i niepowtarzalne wnętrze. Bardzo starannie negocjowane ceny z producentami pozwolą Ci znaleźć odpowiedni towar w dobrej cenie.

Sąsiedztwo salonu sprzedaży z magazynem umożliwia bezpośrednią weryfikację struktury, odcieni, kalibracji oraz zakup płytek i innych towarów dostępnych na miejscu, od ręki. Dla naszych Klientów dostępny jest bezpłatny parking, co też jest dużą zaletą i ułatwieniem.

Przestronne wnętrza naszego salonu łazienkowego przy ul. Augustówka 22B pozwolą Ci na spokojnie zapoznać się z produktami, dokonać ich oceny i  wybrać odpowiednie materiały wykończeniowe dla Twoich potrzeb i preferencji.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej lokalizacji!

Euro-Ceramika salon łazienek ul. Augustówka 22B, 02-981 Warszawa