O nas

Nasza firma

Od początku działalności zajmujemy się sprzedażą płytek ceramicznych i innych materiałów wyposażenia łazienek, takich jak wanny, kabiny, brodziki, armatura łazienkowa czy ceramika sanitarna. Podstawą naszej działalności jest import tych materiałów z Włoch, Hiszpanii i innych krajów europejskich. Z większością producentów współpracujemy od wielu lat oraz nieustannie poszerzamy naszą ofertę poprzez nawiązywanie nowych kontaktów i wprowadzanie nowych produktów.

Polecamy oryginalne rozwiązania mebli do łazienki. Meble łazienkowe różne stylistycznie, zarówno klasyczne jak i nowoczesne, ale zawsze wyjątkowe. W celu kompleksowego wyposażenia łazienki oferujemy także eleganckie lustra, funkcjonalne grzejniki oraz modne akcesoria łazienkowe.

W ostatnich miesiącach dołączyliśmy do grona firm, które mogą zaproponować swoim Klientom również wiele elementów do dekoracji domu, nie tylko łazienki.

I tak na listę naszych dostawców dopisaliśmy producentów tapet, sztukaterii, listew przypodłogowych mdf oraz wyposażenia kuchennego.

W każdym z naszych trzech salonów łazienkowych w Warszawie dysponujemy bogatą ekspozycją oraz wieloma katalogami, które prezentują różnorodne kolekcje i pomysły na aranżację wnętrza. Na bieżąco uzupełniamy je o nowości, które uważnie śledzimy. Mamy nadzieję, że nasze kompleksowe projekty aranżacyjne staną się dla Państwa inspiracją.

Doświadczenie podstawą sukcesu

Jesteśmy przekonani, że nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje Państwu profesjonalną obsługę i rzetelną pomoc. Współpraca z doświadczonymi projektantami i wykonawcami zapewnia naszym Klientom kompleksową obsługę w zakresie stworzenia wyjątkowego wnętrza. Nasi projektanci przygotują dla Państwa projekty i aranżacje łazienek. Dowóz towaru pod wskazany adres jest dodatkowym ułatwieniem tego dość kłopotliwego procesu jakim jest remont lub budowa.

Nasze przeszło 25- letnie doświadczenie sprawia, że rozumiemy potrzeby rynku i oczekiwania naszego Klienta i wychodzimy im naprzeciw. Odwiedzamy największe imprezy targowe, przez co dostarczamy na nasz rynek towary, które cechuje nieprzeciętne i niepospolite wzornictwo, a to czyni naszą ofertę wyróżniającą się wśród wielu innych.

Kontakt