Płytki z efektem metalu

Płytki, które wyglądem przypominają blachę malowaną, zardzewiałą, stają się coraz bardziej popularne. Płytki z efektem metalu występują zarówno w małych, jak i dużych formatach i mają rektyfikowane krawędzie, co pozwala uzyskać estetyczne, jednolite modele. Płytki z efektem metalu sprawią, że wnętrze będzie surowe, a jednocześnie klimatyczne. Wyglądem sprawiają wrażenie, jakby uległy korozji.

Często mają ciepłe barwy, przez co dzięki nim wnętrze staje się przytulne. W ofercie naszego sklepu dostępne są płytki o rozmaitym wykończeniu inspirowanym stalą, żelazem, miedzią, aluminium, a nawet złotem czy chromem. Jeśli kochasz nowoczesne, a zarazem surowe aranżacje, płytki z efektem metalu będą idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Płytki z efektem metalu do nowoczesnego wnętrza

Płytki z efektem metalu ze względu na swój design znakomicie wpisują się w nowoczesne przestrzenie. To coś dla miłośników awangardowego wzornictwa, efektownych aranżacji i wychodzenia poza utarte schematy. Niepowtarzalny wygląd płytek z efektem metalu sprawia, że trudno oderwać od nich wzrok. Takie płytki są ozdobą wnętrza samą w sobie. Płytki z efektem metalu sprawdza się w przestrzeniach zaprojektowanych w stylu rustykalnym lub industrialnym. Projektanci również nie stronią od płytek, na których występują bardzo ciekawe wzory i nieregularne przebarwienia nawiązujące do utleniającego się metalu. Płytki z efektem metalu będą pięknie wyglądać w łazience na ścianach czy podłodze, w loftowej sypialni lub przestronnym salonie.