Płytki w małych formatach

Płytki ceramiczne w małych formatach ze względu na swoją różnorodność idealnie sprawdzą się w wykończeniu niemal każdego pomieszczenia. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia i efekt, który chcesz osiągnąć. Płytki ceramiczne w małych formatach to świetna propozycja dla osób lubiących nieszablonowe kompozycje, można je ze sobą dowolnie łączyć tworząc fantazyjne wzory.

Niewątpliwą zaletą płytek w małych formatach jest możliwość wypełnienia nimi krótkich odcinków ścian, np. między umywalką a lustrem łazienkowym, ukrycia krzywizn powierzchni lub udekorowania wnęk i innych niestandardowych płaszczyzn. Wprowadzają kolorowe, ciekawe akcenty w aranżacji łazienek, kuchni czy innego pomieszczenia. To doprawdy najłatwiejszy sposób, aby uzyskać oryginalne, różnorakie, a jednocześnie harmonijne wnętrze.

Płytki w małych formatach – idealne w projektach łazienek

W aranżacjach łazienek sprawdzą się płytki typu mozaika czy patchwork, żywe i kolorowe sprawią, że pomieszczenie nabierze wyrazistości i ekstrawagancji.

Płytki imitujące drewno to wspaniała propozycja dla osób ceniących sobie przytulne, tradycyjne i klimatyczne wnętrza. W tak zaprojektowanej łazience dopełnieniem mogą być polne kwiaty umieszczone w rustykalnych wazonach.

Jeżeli natomiast cenisz sobie bardziej nowoczesne i luksusowe wnętrza, sięgnij po płytki przypominające marmur, doskonałe do przestronnych pomieszczeń z dużymi meblami łazienkowymi i wyrafinowanymi elementami dekoracyjnymi.