Płytki monokolorowe

Współczesna aranżacja i architektura wnętrz przedstawia wiele możliwości. Minęły czasy, w których jedynie to, co modne było piękne i odpowiednie. Nasza oferta obejmuje wiele płytek, które będą doskonale prezentowały się w różnych stylach domów. W mieszkaniach boho, vintage i rustykalnym doskonałym dopełnieniem aranżacji będą płytki monokolorowe, matowe lub błyszczące.

Ściany i podłogi łazienek utrzymane w jednolitej kolorystyce świetnie prezentują się z różnorodną gamą dodatków. Piękne, stonowane barwy płytek monokolorowych pozwolą puścić wodze wyobraźni w wyborze wyposażenia i ozdób w innych pomieszczeniach. Wybór kolorów i wielkości płytek, a także ich struktury jest w naszym asortymencie tak duży, że zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Stylowe płytki monokolorowe

Wybór wzoru, wielkości, a przede wszystkim koloru płytek do łazienki jest decyzją bardzo ważną, gdyż zazwyczaj zdobią one pomieszczenie przez kilka lat. Warto zdecydować się na ceramikę, która nie wyjdzie z mody przez dłuższy czas i długo zachowa estetyczny wygląd. Takim wyborem są z pewnością ponadczasowe, designerskie płytki monokolorowe. Idealnie sprawdzą się w domach prywatnych, jak i komercyjnych wnętrzach. W ofercie sklepu Euro-Ceramika znajdziecie glazurę, dzięki której aranżowane wnętrza będą piękne, estetyczne i modne przez długi czas. Płytki monokolorowe są gwarancją niepowtarzalnego wyglądu kuchni i łazienek, od tak pięknych wnętrz trudno oderwać wzrok.