Płytki jak lastryko

PŁYTKI JAK LASTRYKO

Wpływ nowoczesnych technologii zauważalny jest również wśród producentów ceramiki, którzy często korzystają ze wzorów istniejących już materiałów. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę kafelek ceramicznych, w tym również imitujących bardzo popularny materiał, jakim jest lastryko. Ze względu na swoją teksturę płytki terrazo mogą konkurować nawet z marmurem. Dekoratorzy wnętrz podchwycili nową propozycję lastrykowych aranżacji, które znane były już w starożytności. Teraz, z wielkim rozmachem, wkraczają do nowoczesnych wnętrz.

Płytki jak lastryko nadadzą każdemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru

Ze względu na różnorodne wzornictwo wśród płytek imitujących lastryko nasze propozycje dobrze prezentują się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach. Różnią się rozmiarem, kolorystyką, intensywnością „nakrapiania”. Większość z nich wypalana jest na podkładzie gresowym, dlatego są wytrzymałe i nawet po wielu latach prezentują się jak nowe.
Idealnie komponują się z drewnem oraz kamieniem naturalnym, tworząc unikalne i bardzo interesujące zestawienia. Ze względu na swoją wszechstronność płytki lastryko można wykorzystać do ułożenia zarówno na podłodze, jak i ścianie. Tym samym będą stanowić idealny materiał wykończeniowy kuchni, łazienki, biura czy też aranżacji wokół budynków.
Nasza oferta została przygotowana dla wymagających klientów. Skorzystaj z naszej galerii i wybierz solidne płytki imitujące lastryko do swojego wnętrza. Znajdziesz tu wyroby zarówno włoskich, jak i hiszpańskich znanych, cenionych na świecie marek.