Płytki XXL

Majestatyczne, monumentalne, zachwycające i niezaprzeczalnie piękne. Takie są właśnie płytki XXL, jakie znajdziesz w tej kategorii. Przygotowaliśmy dla Ciebie m.in. takie propozycje jak kolekcje: Ardesia, Coverlam, Laurants, Pisa, czy też Tripoli. Gdzie najlepiej sprawdzą się płytki XXL? Jak naprawdę możesz z ich pomocą zaaranżować każdą łazienkę niezależnie od jej wielkości – w przypadku niewielkich pomieszczeń optycznie je powiększą, z kolei w większych w pełni uwidocznią swoje piękno. Jednolita, gładka tafla to ich zdecydowany atut – dzięki temu możemy w pełni podziwiać ich wyjątkową strukturę.Płytki XXL mogą stać się częścią osobnego pomieszczenia łazienkowego, ale również łazienki otwartej, np. połączonej z sypialnią.

Hiszpański styl, nowoczesna klasyka

Co istotne, znajdziesz tu płytki XXL w różnych stylach – od klasycznego, ponadczasowego, po minimalistyczny, loft, nieco surowy. To od Ciebie zależy, jaki charakter przybierze Twoja nowa łazienka. Doskonałym pomysłem jest umieszczenie takich płytek np. na ścianie za wanną, dzięki czemu zostanie ona pięknie wyeksponowana. Możesz także zaaranżować w ten sposób ścianę z lustrem i umywalką.

Laurants to wysokiej jakości kolekcja płytek imitujących czarny marmur – prosto z hiszpańskiej fabryki Pamesa. Zauważysz w ich przypadku polerowane wykończenie, a także czerń przeplatającą się z jaśniejszymi akcentami. Miłośnikom bieli w łazience polecamy serię glazur Tripoli. Jeśli szukasz eleganckiej klasyki, przyjrzyj się bliżej kolekcji płytek Pisa – to one właśnie udowadniają, że marmur w łazience może prezentować się wyjątkowo.