Płytki 3D

Trójwymiarowy efekt płytek 3D pozwala stworzyć nietuzinkową aranżację łazienki – zarówno tej małej, jak i dużej. Płytki 3D to bez wątpienia hit w urządzaniu wnętrz – ich struktura i faktura wyróżnia je spośród innych wariantów. W zależności od tego, jak pada na nie światło, prezentują się zawsze inaczej i zawsze pięknie.

W ofercie naszego sklepu dostępne są płytki w 3D postaci różnych dekorów. Wybierać można spośród rozmaitych rozmiarów i kolorów – najczęściej będą to odcienie beżu, bieli czy szarości. Płytki 3D można układać zarówno na całej ścianie, jak i jedynie na wybranej jej części – zawsze jednak uzyska się dzięki nim nietuzinkowy efekt dekoracyjny. Wybieraj spośród wielu kolekcji i wykończ swoja łazienkę w sposób niepowtarzalny. Całe wnętrze stanie się nieoczywiste, a fragmenty, na których zostaną ułożone płytki w 3D zachwycą każdego.

Płytki 3D do nowoczesnych i klasycznych wnętrz

Żadna inna glazura nie pozwoli uzyskać takiego efektu jak właśnie płytki w 3D – ich przestrzenna forma sprawi, że łazienka nabiera głębi. Dzięki nim zyskujesz nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz zarówno nowoczesnych, jak i tych klasycznych – wszystko zależy od tego, jaki wzór wybierzesz. Ten minimalistyczny, prosty idealnie uzupełni bardziej surowe wnętrze. Te o nieregularnej strukturze i kształcie wpasują się w tradycyjne wnętrze. Jedno jest pewne – wszystkie płytki w 3D przełamią nudę, schematyczne rozwiązania i typowe aranżacje.