Płytki heksagonalne

PŁYTKI HEKSAGONALNE

Płytki heksagonalne to obecnie jeden z najmodniejszych wzorów wnętrzarskich. Płytki jak plaster miodu zyskały uznanie i popularność dzięki oryginalnemu kształtowi oraz wielu odsłonach wykończenia powierzchni, a także wielkościach. Płytki z motywem sześciokąta występują obecnie nie tylko jako płytki ścienne i podłogowe, ale również jako mozaiki. Dzięki płytkom heksagonalnym stworzysz swoje oryginalne wnętrze.

Zastosowanie płytek heksagonalnych

Istnieje wiele zastosowań sześciokątnych płytek. Można m.in. zdecydować się na płytki w tym samym kolorze. Jest to często ciekawe urozmaicenie dla pomieszczeń składających się z płytek kwadratowych lub prostokątnych. Płytki heksagonalne są doceniane również przez projektantów wnętrz jako uzupełnienie płytek imitujących drewno, z którymi potrafią stworzyć ciekawe kompozycje. Dzięki płytkom heksagonalnym występującym w mniejszym formacie można też układać różne wzory imitujące arabeski, kwiaty lub koronki. To z pewnością przykuwa uwagę i cieszy oko. Płytki heksagonalne ułożone na podłodze lub ścianie prezentują się niezwykle dynamicznie i stwarzają iluzję trójwymiarowości. Znakomicie sprawdzą się w wielu wnętrzach. Mogą stanowić doskonałą ozdobę Twojej kuchni czy łazienki, efektownie będą prezentowały się również w domowym salonie czy w korytarzu. Dzięki temu, że nadają się do montażu zarówno na ścianie, jak i na podłodze, możliwości ich wykorzystania jest naprawdę wiele.

Płytki heksagonalne dostępne w ofercie naszego sklepu wyróżniają się ponadczasową, modną kolorystyką i unikalnym, subtelnym wzornictwem. Proponowane modele charakteryzują się też wysoką jakością i wytrzymałością. Są również bardzo łatwe w czyszczeniu. Dostępne kolory można ze sobą łączyć, tworząc oryginalne rozwiązania.