Płytki jak marmur – sposób na wnętrze w stylu ekskluzywnym

Płytki imitujące marmur to materiał bardzo elegancki i ponadczasowy

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno glazury, jak i gresy imitujące marmur, które dostępne są w różnych kolorach oraz formatach, w tym w obecnie bardzo modnych rozmiarach XXL.

Glazury i gresy marmuropododne sprawiają, że wnętrze nabiera ekskluzywnego charakteru. Płytki tego rodzaju są łatwe w utrzymaniu w czystości i gwarantują wysoką estetykę pomieszczenia.

Dla wszystkich pragnących dopracować wnętrze w sposób indywidualny polecamy dobranie elementów dekoracyjnych, które oferowane są przez większość producentów.

argenta-fontana-3

Płytki imitujące marmur sprawdzą się w wielu koncepcjach aranżacyjnych. Mogą one służyć jako płytki ścienne oraz jako wykończenie podłóg. W zależności od wyposażenia i dodatków wpiszą się z one powodzeniem do wnętrz w stylu:

  • pałacowym
  • klasycznym
  • nowoczesnym
  • romantycznym
  • art deco

Płytki ceramiczne inspirowane marmurem wyróżniają się szlachetnością i dostojnością. Estetyka marmuru jest szczera i stwarza w pomieszczeniach niepowtarzalny klimat, co doceniają zarówno domownicy, jak i przybyli goście. Wnętrza sprawiają wrażenie czystych i harmonijnych, co dla wielu osób jest priorytetem w kwestii ich odbioru wizualnego.

 

W szczególności polecamy następujące kolekcje:

Pamesa – gresy jak marmur z serii Tresana

Pamesa – gresy jak marmur z serii Lenci

Pamesa – gresy jak marmur z linii Pisa

Argenta – glazury jak marmur z serii Fontana

Argenta – gresy jak marmur z linii Atreo

Emigres – gresy jak marmur z linii Real

Metropol – glazury i gresy jak marmur z linii Marbleous

Halcon – gresy jak marmur z linii Calacatta Select