Płytki imitujące lastryko – powrót trendu w nowoczesnym wydaniu

Płytki jak lastryko jako mocny trend wnętrzarski

Płytki ceramiczne imitujące naturalne lastryko (materiał budowlany, utworzony z wody, cementu, grysu oraz barwnika), nazywane też lastriko lub terrazzo, powracają w zupełnie nowej odsłonie, która często połączona jest z kolorem i oryginalnym wzornictwem. Współczesne wydania płytek jak lastryko zaskakują swoją różnorodnością. Bez wątpienia kafelki te pozwalają tworzyć ciekawe kompozycje wykończeniowe w duchu nowoczesności i zgodnie z aktualnymi trendami.

novabell-imperial-venice-1

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą gresów jak terrazzo. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie wzór odpowiedni dla swojego wnętrza, zarówno na podłogi, jak i na ściany. W asortymencie posiadamy gresy, zarówno matowe, jak i błyszczące, w formatach 30×60, 60×60, 60×120, 80×80 oraz większych (XXL). Płytki jak lastriko w wydaniach wielkoformatowych polecamy przeznaczyć do otwartych pomieszczeń (przestronne salony połączone z kuchnią, duże hole, salony kąpielowe, biura i powierzchnie handlowo-usługowe) gdzie będą miały okazję w pełni zaprezentować swój modny look. Jako, że wszystkie gresy są mrozoodporne nie ma również przeciwwskazań, aby położyć je na terenach zewnętrznych, np. na balkonach czy tarasach.

Szeroka oferta nowych modeli płytek jak lastryko

Nowe wzory płytek jak terazzo gwarantują ciekawe oblicze wnętrza. Do wyboru mamy kolekcje z delikatnym deseniem, jak i takie z mocną wyrazistą imitacją lastryko, gdzie małe kamyki przeplatają się z dużymi.

novabell-imperial-venice-5

W szczególności polecamy następujące kolekcje:

Emigres – gresy jak lastryko z linii Rebel Pul

Novabell – gresy jak lastryko z linii Imperial Venice

Delconca – gresy jak lastryko z linii Stelvio