Płytki imitujące lastryko – powrót trendu w nowoczesnym wydaniu

Płytki jak lastryko jako mocny trend wnętrzarski

Płytki ceramiczne imitujące naturalne lastryko (materiał budowlany, utworzony z wody, cementu, grysu oraz barwnika), nazywane też lastriko lub terrazzo, powracają w zupełnie nowej odsłonie, która często połączona jest z kolorem i oryginalnym wzornictwem. Współczesne wydania płytek jak lastryko zaskakują swoją różnorodnością. Bez wątpienia kafelki te pozwalają tworzyć ciekawe kompozycje wykończeniowe w duchu nowoczesności i zgodnie z aktualnymi trendami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą gresów jak terrazzo. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie wzór odpowiedni dla swojego wnętrza, zarówno na podłogi, jak i na ściany. W asortymencie posiadamy gresy, zarówno matowe, jak i błyszczące – w formatach 30×60, 60×60, 60×120, 80×80 oraz większych (XXL). Płytki jak lastriko w wydaniach wielkoformatowych polecamy przeznaczyć do otwartych pomieszczeń (przestronne salony połączone z kuchnią, duże hole, salony kąpielowe, biura i powierzchnie handlowo-usługowe), gdzie będą miały okazję w pełni zaprezentować swój modny look. Mniejsze wielkości doskonale sprawdzą się w niewielkich łazienkach, toaletach i kuchniach, a połączone z innymi wzorami np. w stylu patchwork, pozwolą uzyskać w pełni spersonalizowany wystrój wnętrza.

Posadzki wyłożone płytkami gresowymi jak terrazzo będą trwałe, wygodne i łatwe w utrzymaniu czystości. Dzięki swoim właściwościom będą służyć przez długie lata. Jako, że wszystkie gresy są mrozoodporne i nie szkodzą im promienie słoneczne, nie ma również przeciwwskazań, aby położyć je na terenach zewnętrznych, np. na balkonach czy tarasach. Warto wybrać wtedy płytki z wyższym stopniem antypoślizgowości, które będą bezpieczne w użytkowaniu.

Bogaty asortyment kafelków stylizowanych na lastryko oferowany przez naszą firmę umożliwi Państwu wybór właściwego modelu, odpowiedniego dla Waszej koncepcji pomieszczenia. Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani do tego rodzaju produktów – zapraszamy do naszych salonów w Warszawie, gdzie przedstawimy ich walory oraz szerokie możliwości dekoracyjne.

 

Szeroka oferta nowych modeli płytek jak lastryko

Nowe wzory płytek jak terrazzo gwarantują ciekawe oblicze wnętrza. Do wyboru mamy kolekcje kafelków z delikatnym deseniem, jak i takie z mocną, wyrazistą imitacją efektu lastryko, gdzie małe kamyki przeplatają się z dużymi.

Miłośnikom odważnych rozwiązań polecamy kolorowe gresy naśladujące lastryko, które sprawią że wnętrze będzie nieszablonowe i designerskie.

 

W szczególności polecamy następujące kolekcje:

Pamesa – gresy jak lastryko z linii Urbex

Saime – gresy jak lastryko z linii Frammenta

Ergon – kolorowe gresy jak lastryko z linii Medley

Sanchis – kolorowe gresy jak lastryko z linii Trend

Delconca – gresy jak lastryko z linii Stelvio

Delconca – gresy jak lastryko z linii Frammenti

El Molino – kolorowe gresy jak lastryko z linii Tesla

Piemme Valentino – gresy jak lastryko z linii Venetian Marble

Pamesa – gresy jak lastryko w formie heksagonów z linii Carnaby

Pamesa – gresy jak lastryko z linii Gransasso

Novabell – gresy jak lastryko z linii Imperial Venice