Aktualności

Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży przy ul. Augustowska 22B w Warszawie

W salonie przy ul Augustówka znajdziecie Państwo największą w Warszawie ekspozycję płytek ceramicznych: glazury, terakoty, gresów, mozaiki, dekoracji oraz z pewnością odnajdziecie również właściwą inspirację dla swojego wnętrza. Projekty łazienek i projekty wnętrz w cenie zakupu materiałów! Szczegóły w naszych salonach. Wspólnie z naszymi projektantami i współpracownikami z przyjemnością będziemy współuczestniczyli w tworzeniu pomysłu czy wizji na nowe, ciekawe i niepowtarzalne wnętrze, bo wybór jest bardzo duży. Oferujemy bowiem płytki hiszpańskie, płytki portugalskie oraz płytki włoskie. Spotkacie tu Państwo być może kolekcje lub modele, które nie są prezentowane w innych naszych salonach ze względu na dość ograniczoną powierzchnię wystawienniczą. Bardzo starannie negocjowane ceny z producentami pozwolą Państwu znaleźć odpowiedni towar w dobrej cenie. U nas wybierzecie wymarzone płytki ceramiczne – zarówno ścienne jak i podłogowe!

Sąsiedztwo salonu sprzedaży z magazynem umożliwi bezpośrednią weryfikację struktury, odcieni, kalibracji oraz zakup płytek i innych towarów dostępnych na miejscu, prosto z magazynu. Dla naszych Klientów jest dostępny bezpłatny parking, co też jest dużą zaletą i ułatwieniem.

Niedawno otwarte Studio Excellent wyposażone w wanny z hydromasażem, wolnostojące, asymetryczne i inne – również z innowacyjnym systemem chromoterapii , kabiny, armatura, zestawy natryskowe, akcesoria i pozostałe wyposażenie uzupełnią Państwa wnętrze w dobrze dobraną i przemyślaną całość.

Największe w Warszawie i bogato wyposażone w armaturę, akcesoria oraz ceramikę Studio Hansgrohe i Axor pozwoli Państwu poznać zalety, dokonać oceny i wyboru produktów tego znanego i cenionego producenta.

Dla osób poszukujących tapet również mamy dobrą wiadomość. W naszym salonie przy ul Augustówka można zobaczyć i nabyć tapety ścienne takich producentów jak Marburg czy Rash. Wybór katalogów z tapetami jest szeroki, także każdy z Państwa na pewno znajdzie odpowiedni dla siebie wzór.

W salonie przy ul. Augustówka posiadamy ponadto duży wybór akcesoriów łazienkowych firmy Stella. Produkty te to znakomite połączenie klasyki i funkcjonalności.
Nasza oferta będzie wkrótce uzupełniana o kolejnych producentów i ciekawy asortyment związany z wyposażeniem wnętrz.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej lokalizacji w Warszawie.