Aktualności

Nowe wzory płytek ceramicznych – koncepcje i pomysły na wnętrza

W naszych salonach w Warszawie czekają na Ciebie nowe wzory płytek ceramicznych, w tym modele inspirowane wyglądem lastryko, marmuru, kamienia, jodełki francuskiej, betonu, jak i kafelki w stylu patchwork oraz dekoracyjne glazury z efektem 3D. Prezentujemy najnowsze trendy na rynku łazienek, które z pewnością spodobają się każdemu, kto szuka ciekawych rozwiązań do swoich wnętrz.

Doradzimy w wyborze odpowiednich płytek i pozostałego wyposażenia oraz wspólnie z Tobą dopracujemy pomieszczenie w każdym calu. Jeśli poszukujesz kafelków nie tylko do łazienki, ale także do innych wnętrz takich jak kuchnia, hol czy salon – posiadamy w swoich zasobach odpowiednie produkty, które spełnią Twoje oczekiwania. Pomożemy Ci również przy wyborze płytek na zewnątrz. Podpowiemy, na co zwrócić uwagę przy zakupie płytek na balkon czy taras, tak aby służyły Ci przez długi czas.

Serdecznie zapraszamy do wizyty w naszych salonach łazienkowych. Jeśli nie możesz przybyć osobiście polecamy kontakt telefoniczny pod nr telefonu 668 259 954 lub konsultacje on-line, e-mail: sklep@euro-ceramika.pl.