W naszych salonach w Warszawie czekają na Ciebie nowe wzory płytek ceramicznych, w tym modele inspirowane wyglądem lastryko, marmuru, kamienia, jodełki francuskiej, betonu, jak i kafelki w stylu patchwork oraz dekoracyjne glazury z efektem 3D. Prezentujemy najnowsze trendy na rynku łazienek, które z pewnością spodobają się każdemu, kto szuka ciekawych rozwiązań do swoich wnętrz.
Doradzimy w wyborze odpowiednich płytek i pozostałego wyposażenia oraz wspólnie z Tobą dopracujemy pomieszczenie w każdym calu. Jeśli poszukujesz kafelków nie tylko do łazienki, ale także do innych wnętrz takich jak kuchnia, hol czy salon – posiadamy w swoich zasobach odpowiednie produkty, które spełnią Twoje oczekiwania.
Serdecznie zapraszamy do wizyty w naszych salonach łazienkowych. Jeśli nie możesz przybyć osobiście polecamy kontakt telefoniczny pod nr telefonu 605 430 555 lub konsultacje on-line, e-mail: biuro@euro-ceramika.pl.