Nowości

Armatura i ceramika w kolorze czerni – nowość od firmy Excellent

Armatura i ceramika łazienkowa w czarnym kolorze doskonale wpisują się w aktualne trendy wnętrzarskie. Producent Excellent na bieżąco śledzi potrzeby rynku i można śmiało potwierdzić, że jest z nimi na bieżąco. Czarne baterie łazienkowe, jak i ceramika łazienkowa odcieniu czerni dodają elegancji pomieszczeniom i pięknie przeplatają się z nowoczesnymi elementami wyposażenia. Taka aranżacja łazienki już od progu ujmuje szykownością i charakterem.

W asortymencie marki Excellent znajdziemy modne baterie łazienkowe i zestawy prysznicowe o nazwie Keria, które pokryte są wytrzymałą, czarną, matową powłoką. Warto też zwrócić uwagę na nowoczesną wannę wolnostojącą Comfort, wykonaną z wysokojakościowego akrylu sanitarnego. Nowością w ofercie Excellent jest efektowna kabina typu walk-in o nazwie Fabrika, która dostępna jest w wersji z matowymi czarnymi profilami. W celu dopracowania wnętrza można dobrać czarne akcesoria łazienkowe z linii Riko oraz Kros, czy nietuzinkowe czarne grzejniki łazienkowe z kolekcji Horos, Italic czy Meteor.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów Excellent w czarnym kolorze. Dzięki nim każda łazienka czy salon kąpielowy będą wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju.

 

 

excellent-armatura-czarna

 

excellent-bateria-keria-czarna