Nowości

Armatura łazienkowa w kolorze złotym – modny trend wnętrzarski

W nowoczesnych łazienkach coraz częściej spotkać można armaturę w odcieniach złota. Jest to aktualny trend, za którym podąża coraz więcej osób. Nic w tym dziwnego, ponieważ „złota” armatura do łazienki podnosi rangę wnętrza i nadaje mu elegancji. W ofercie marki Excellent, do zapoznania się z którą gorąco zapraszamy, znaleźć można wysokojakościowe produkty wyposażenia łazienek w kolorze złota. Komponenty z tej grupy powstają z dbałością o każdy detal. Wyróżniają się także zastosowanymi rozwiązaniami funkcjonalnymi.

Złota armatura doskonale komponuje się z innymi artykułami wykończenia łazienki. Pięknie zaprezentuje się na tle klasycznej bieli, szarości czy płytek na wzór marmuru. Ciekawym wizualnie połączeniem, które z pewnością przyciągnie wzrok, będzie złota armatura na tle płytek jak patchwork. Złote wyposażenie ładnie połączy się również z elementami drewnianymi i szkłem, tworząc spójne oraz estetyczne kompozycje.

Jeśli chcemy wprowadzić do łazienki ciekawy, wyraźny akcent, warto wybrać wyposażenie w kolorze złota. Jego zaletą jest także to, że ociepla wnętrze i nadaje mu szlachetnego wyrazu.

Poniżej przedstawiamy kilka aranżacji łazienkowych z zastosowaniem armatury w kolorze złota od marki Excellent, które mamy nadzieję staną się dla Was inspiracją na urządzenie i Waszych wnętrz 🙂