Nowości

Fap Ceramiche kolekcja Roma – stworzona z potrzeby piękna

Roma jest nową serią producenta Fap Ceramiche zawierającą zarówno płytki ścienne, jak i podłogowe, stając się przy tym inspiracją do kompleksowego wykończenia łazienki, salonu czy kuchni.

Urok płytek ściennych jest niesamowity. Gustowne i bardzo precyzyjnie wykonane zachwycają oko, gdyż ich barwy są bardzo delikatne i naturalne. Ułożone w łazience nadadzą jej harmonii, a także porządku. Kafle te dostępne są w dużym, niestandardowym rozmiarze 50×110 oraz mniejszym 25×75. Nadzwyczaj szlachetne materiały w postaci płytek gresowych 75×150, 75×75, 60×60 oraz 30×60 imitujących kamień (w tym marmur czy trawertyn) pomogą zaaranżować najbardziej luksusowe i ekskluzywne wnętrza.Wszystkie gresy dostępne są w wykończeniu matowym, lub błyszczącym. Wersja matowa doskonale pasuje do wnętrz w stylu nowoczesnym, błyszcząca natomiast do wnętrz w stylu klasycznym, co więcej – na wzór przestrzeni pałacowych. Materiały te mogą być również użyte do zaaranżowania wnętrz publicznych. Oprócz wysokiej estetyki cechuje je bowiem taka sama użyteczność.

W kolekcji znajdziemy ponadto płytki drewnopodobne w wymiarach 11×71 i 11×171, które mogą być służyć jako materiał podłogowy lub jedynie jako dekoracja czy ożywienie przestrzeni. Jednym wśród wielu pomysłów aranżacyjnych, jakie proponuje producent, jest zastosowanie wzoru sześciokąta – motywu ponadczasowego, a zarazem bardzo ciekawego wizualnie. Szeroki wybór elementów dekoracyjnych (mozaiki, dekoracje patchworkowe, dekoracje geometryczne, listwy ozdobne) stwarza możliwość perfekcyjnego dopracowania wykończenia pomieszczenia według własnej i osobistej koncepcji.

Nic w tej kolekcji nie jest przypadkowe. Każdy element współgra ze sobą i jest idealnie dopasowany do pozostałych. Linia Roma stworzy w pomieszczeniu unikalną atmosferę, dającą poczucie piękna, subtelności oraz elegancji. Wybór tej kolekcji gwarantuje najwyższą jakość, idealny standard i komfort w każdym detalu.