Nowości

Keraben Universe – płytki metalizowane podbijają rynek

Przedstawiamy nową kolekcję płytek ceramicznych o metalicznym wyrazie z oferty marki Keraben. Gresy Universe wyróżnia lekko postarzana powierzchnia, która nadaje im surowego wyglądu. Tego rodzaju kafle wpiszą się rewelacyjnie do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz oraz do loftów w wielkomiejskim stylu.

Duży format 60×120 efektownie zaprezentuje się na podłodze w pokoju dziennym, jak i na ścianie w salonie kąpielowym. Przy zastosowaniu minimalnej fugi otrzymamy wrażenie gładkiej, jednolitej tafli.

Podłużne gresy pozwolą na wizualne poszerzenie lub wydłużenie danego pomieszczenia, w zależności od preferencji.

Metalizowane płytki z linii Universe mogą być przeznaczone również na zewnątrz. Bez obaw położysz je na balkonie czy przydomowym tarasie. Będą Ci służyć wiele lat w doskonałym stanie.

Pamiętajmy, że podczas układania płytek wielkoformatowych należy zachować ostrożność i zachować należytą staranność. Należy przygotować idealnie równą powierzchnię pod posadzkę. Można użyć specjalnych mas samopoziomujących oraz zastosować odkształcalne zaprawy klejące, które zapewnią trwałość montażu naszych płytek oraz silne i trwałe połączenie okładziny z podłożem.