Nowości

Massi – komfortowe wanny do Twojej łazienki

Odkryj ofertę wanien marki Massi. Firma oferuje duży wybór produktów, które cechuje wysoka jakość wykonania i dbałość o każdy detal. W asortymencie tego producenta dostępne są uniwersalne wanny do zabudowy modele okrągłe, przyścienne, jak i nowoczesne egzemplarze wolnostojące – idealne do salonów kąpielowych. Wanny Massi wykonane są z akrylu lub z konglomeratu. Wysokiej klasy akryl zapewnia skuteczną izolację termiczną i akustyczną. Dzięki niemu wanny zachowują swój kolor i są odporne na zarysowania. Konglomerat Minerassi to naturalny, wytrzymały materiał, który idealnie wpisuje się w ideę proekologicznych łazienek. Konglomerat odpowiada także za piękny połysk artykułów.

Jeśli myślisz o wannie innej niż wszystkie, marka Massi wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Możesz skorzystać z usługi „Go Color”, która polega na pomalowaniu zewnętrznej części wanny specjalistycznym lakierem, dzięki czemu będzie ona wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Do wyboru mamy ponad 200 podstawowych kolorów ze wzornika RAL (i ponad 1000 wariantów odcieni). W bogatej ofercie firmy Massi znajdziesz modele wanien idealne zarówno dla miłośników stylu minimalistycznego, retro, jak i klasycznego.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami, a my chętnie na nie odpowiemy. Nasi eksperci udzielą Ci wszystkich niezbędnych informacji i doradzą w kwestii wyboru najlepszego rozwiązania do Twojej wymarzonej łazienki.