Nowości

Metropol Loussiana – płytki jak beton do nowoczesnych wnętrz

Płytki ceramiczne z kolekcji Loussiana bardzo udanie oddają estetykę betonu. Będą świetnym materiałem wykończeniowym do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz, jak i do loftów o wielkomiejskim charakterze. Kafle Loussiana dostępne są w dwóch wykończeniach – matowym oraz półpolerowanym (lappato). Do wyboru jest kilka wielkości płytek, od 30×60 i 60×60 przez 75×75 do 60×120 cm. Kolorystyka kolekcji Loussiana jest spokojna i stonowana. Znajdziemy tu gresy w odcieniach bieli, beżu, grafitu i czerni. Uniwersalna paleta barw będzie stanowić świetną bazę dla wyposażenia i dodatków.

Płytki Loussiana mogą być zastosowane tak na ścianach, jak na podłogach w każdym pomieszczeniu mieszkania i domu. Są to trwałe wyroby, o dużej wytrzymałości i odporności na uszkodzenia. Bez obaw mogą być przeznaczone na tereny zewnętrzne. Zabezpieczą podłoże tarasu czy przydomowego ogrodu i będą komfortowe w codziennym użytkowaniu.

Wygląd hiszpańskich płytek marki Metropol z linii Loussiana doskonale wpisuje się w bieżące trendy na rynku wykończeniowym. Modny design został doceniony już przez Klientów, którzy chętnie wybierają te gresy do swoich wnętrz. Jeśli podoba Ci się surowa estetyka betonu – przyjrzyj się bliżej serii Loussiana. Płytki te zobaczysz na żywo w naszych sklepach w Warszawie (na Mokotowie).