Nowości

Nowe modele płytek jak drewno

Gresy o wyglądzie drewna na dobre zadomowiły się w wielu współczesnych wnętrzach. Są doskonałą alternatywą dla naturalnego surowca, ponieważ są trwałe, odporne na uszkodzenia i łatwe w pielęgnacji. Płytki imitujące drewno sprawiają, że pomieszczenia stają się przytulne i ciepłe. Zyskują ponadto prawdziwie domowy klimat, który ceni szerokie grono osób.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom miłośnikom solidnych podłóg o drewnianym designie, polecamy nowe modele gresów drewnopodobnych, które sprawdzą się na posadzkach w każdym pomieszczeniu mieszkania i domu, jak także na zewnątrz, np. na balkonie, tarasie, w ogrodzie. Wśród oferowanych modeli znajdują się i takie, które z powodzeniem zastosujesz przy urządzeniu biura, sklepu czy innej przestrzeni o charakterze komercyjnym.

Różnorodność odcieni i atrakcyjne wzornictwo to atuty naszych nowych kolekcji, dzięki którym z pewnością dobierzesz odpowiedni wariant gresu do Twoich wnętrz.

Do wyboru jest gres drewnopodobny o wzorach klasycznych, poprzez egzotyczne, aż po mocno usłojone deski.

Omawiane płytki są już dostępne do zobaczenia w naszych salonach stacjonarnych w Warszawie. Są to produkty od hiszpańskich i włoskich producentów, które zostały starannie wyselekcjonowane spośród szerokiej rynkowej oferty kafli jak drewno. Jesteśmy przekonani, że nasze propozycje spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Zapraszamy serdecznie do wizyty w naszych sklepach przy ul. Augustówka 22B oraz przy ul. Bartyckiej 24/26 hala 3B, lok.217.

 

Pamesa kolekcja Boreal

 

Keraben kolekcja Woodfeel

 

Fap Ceramiche kolekcja Nest

 

Fap Ceramiche kolekcja Nest

 

Halcon kolekcja Atelier

 

Halcon kolekcja Atelier