Nowości

Płytki drewnopodobne Halcon Atelier 23,3×120

Zapraszamy do zakupu płytek drewnopodobnych Halcon Atelier, które dostępne są u nas w atrakcyjnych cenach. W ofercie posiadamy dwa kolory kafli: Beige oraz Natural, które bardzo udanie naśladują naturalne drewno.

Płytki drewnopodobne Atelier z powodzeniem imitują drewno dzięki ciekawemu wzornictwu, naturalnie wyglądających słojach oraz znakomicie dobranej kolorystyce. Proponowane przez nas kafelki mogą być położone zarówno w łazience, kuchni, salonie czy sypialni, jak i w pomieszczeniach o dużej intensywności ruchu.

Korzyści, jakie można osiągnąć, wybierając płytki ceramiczne przypominające drewno, są ogromne. Jednych z Was przekona możliwość aranżacji wnętrza w stylu rustykalnym –  innych efekt pięknego, eleganckiego parkietu o wysokim połysku. Zaletą kafli wykonanych na gresie jest odporność na uszkodzenia, co odróżnia je od materiałów wykonanych z naturalnego surowca. Płytki o stylistyce drewna te będą również idealne dla zwolenników wnętrz nowoczesnych – po dobraniu odpowiedniego wyposażenia i dodatków pasujących do charakteru pomieszczenia.

Zobacz kafle hiszpańskie Atelier na żywo w naszych salonach w Warszawie.