Nowości

Płytki włoskie marki Emil Ceramica Group

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą włoskiej fabryki Emil Ceramica, w której znajdują się ciekawe oraz różnorodne płytki ceramiczne na ścianę i na podłogę. Producent ten znany jest z wysokojakościowych płytek wykonanych na gresie, które mogą być zastosowane we wszelkich projektach mieszkalnych i usługowych.

Grupę przemysłową Emil Ceramica tworzy kilka marek, z których każda ma coś ciekawego do zaoferowania. Są następujące marki: Emil, Ergon, Provenza oraz Viva.

Mnogość wzorów, rozmiarów i wykończeń oferowanych produktów pozostawia szerokie pole do ich zastosowania w pomieszczeniach takich jak łazienka, toaleta, kuchnia, salon czy korytarz. Dzięki wysokim parametrom użytkowym kafle grupy Emil mogą być również przeznaczone na tereny położone poza budynkami, takie jak balkony, tarasy czy ogrody.

W asortymencie firmy Emil dostępne są zarówno nowoczesne płytki imitujące beton, nawiązujące do natury kafle jak kamień, jak i dekoracyjne gresy w stylu lastryko, które będą prawdziwą ozdobą każdego wnętrza. Mocnym punktem fabryki są efektowne płytki imitujące drewno, które nadadzą pomieszczeniom wyjątkowego klimatu. W ofercie grupy znajdziemy także modne modele kafelków z metalizowaną powierzchnią, które będą idealne do nowoczesnych, awangardowych wnętrz. Szeroki wybór umożliwia dopasowanie płytek Emil do każdego stylu wykończeniowego.

Zapraszamy do naszych salonów, gdzie czeka na Ciebie bogata ekspozycja włoskich płytek Emil Ceramica.