Płytki włoskie – trwałość i elegancja

Płytki włoskie - zawsze dobry wybór!

Płytki włoskie

Nie bez powodu modne są ostatnio właśnie płytki włoskie i hiszpańskie. Sięgają po nie zarówno znani projektanci, jak i zwykli fachowcy. Włoskie rozwiązania z zakresu wykańczania wnętrz są już od dłuższego czasu bardzo popularne i to nie jedynie w wyniku chwilowego trendu, czy może konkurencyjności oferty, ale przede wszystkim jej jakości. Płytki włoskie słyną z solidności – są trwałe, wytrzymałe i dzięki temu niezwykle praktyczne w codziennym użytkowaniu. Gresy włoskie wyróżnia jednocześnie wyjątkowo ciekawy design, stylowość i kunszt. To bez wątpienia rozwiązanie dla tych, którzy są zainteresowani nowoczesnymi możliwościami w zakresie wyposażenia i wykańczania wnętrz, zależy im na jakości, a przy tym chcą, aby pomieszczenia w ich domu wyróżniały się pod względem estetyki. Bez wątpienia włoskie produkty są godne polecenia wszystkim tym, którym zależy na funkcjonalnym i pięknym wnętrzu!

Różnorodny styl płytek

Glazura włoska to kwintesencja klasy. Płytki z Włoch wyróżniają się znacznie na tle konkurencji. To połączenie piękna klasyki z awangardą i szereg różnorodnych wzorów pasujących do każdego wnętrza: minimalistycznego, retro, vintage, rustykalnego, skandynawskiego, kolonialnego czy glamour. Włoskie płytki do łazienki lub kuchni ułatwiają aranżację nawet najbardziej nietypowych w kształcie pomieszczeń, np. zbyt wąskich, wysokich, niedoświetlonych, lub wręcz przeciwnie: bardzo przestrzennych, w których wzór ułożony z płytek może być główną ozdobą przyciągającą wzrok. Włoskie wzornictwo to zarówno znane motywy, jak i niezwykle innowacyjne podejście w zakresie formy i struktury. To bogactwo kolorów, odważne połączenia stylów, a także bardzo nowoczesne rozwiązania, umożliwiające aranżację wnętrz w sposób nieschematyczny i gustowny. W ofercie naszego sklepu znajdują się włoskie płytki łazienkowe oraz kuchenne o różnej wielkości i kolorystyce. Zachęcamy do przejrzenia całości asortymentu i wybrania płytek idealnych do Państwa pomieszczeń.

Doskonała jakość

Włosi słyną z płytek unikalnych, odpowiadających na zapotrzebowanie klientów szukających rozwiązań zgodnych z najnowszymi trendami, a do tego wykonują je zgodnie z najlepszą tradycją. Trwałość i ogólnie – wysoka jakość – jaka cechuje kafelki włoskie to przede wszystkim zasługa doboru właściwego materiału oraz precyzyjnie określonego procesu wypalania. Tajemnicy wykonywania swoich wyrobów Włosi strzegą pilnie, jednak ich jakość jest już obecnie doceniana na całym świecie. Dzięki nowoczesnej technologii i tradycyjnym technikom płytki włoskie do łazienki czy kuchni są wyjątkowo wytrzymałe i nie ulegają zbyt szybko zniszczeniu przy codziennym użytkowaniu. Poza tym włoskie płytki podłogowe i ścienne słyną z niezwykle precyzyjnego wykonania każdego detalu. Dotyczy to nie tylko ich wzoru i faktury, ale także idealnie równych krawędzi, co znaczenie ułatwia na przykład ułożenie z nich bardziej finezyjnego wzoru na całej dostępnej powierzchni czy zaplanowanie ich rozmieszczenia na ścianie lub podłodze.

 

Podobne artykuły: