Płytki imitujące beton – solidne gresy, nowoczesne glazury

Płytki betonopodobne – trend, który nie wychodzi z mody

Płytki imitujące beton są bardzo uniwersalnym materiałem wykończeniowym, który jest bardzo chętnie wybierany do wnętrz w stylu nowoczesnym, minimalistycznym oraz loftowym. Sprawdzi się on niemniej także w klasycznie zaprojektowanych wnętrzach, po dobraniu odpowiednio dopasowanych dodatków i pozostałego wyposażenia. Oferta hiszpańskich i włoskich gresów oraz glazur betonopodobnych jest bardzo szeroka – możemy wybierać nie tylko w różnych odcieniach kolorystycznych płytek, ale również w formatach i wykończeniach. W naszym asortymencie posiadamy zarówno płytki ścienne wiernie imitujące beton, jak i trwałe, betonopodobne płytki podłogowe wykonane z gresu.

Od kilku sezonów niesłabnącym powodzeniem cieszą się gresy jak beton w formatach XXL np. 90×90, 120×120, 90×180, które pięknie zaprezentują się na otwartych powierzchniach, sprawiając wrażenie gładkiej, praktycznie bezfugowej tafli.

Kafelki imitujące beton bardzo dobrze łączą się z innymi materiałami. Ciekawe koncepcje wykończeniowe powstają w połączeniu z glazurami z efektem 3D, płytkami w stylu patchwork czy gresami drewnopodobnymi. Są to rozwiązania idealne dla wszystkich chcących przełamać naturalną surowość płytki betonopodobnej.