Aktualności

Sztukateria i listwy przypodłogowe MDF – nowość w ofercie

Jeśli szukasz elementów wykończeniowych, takich jak sztukateria czy listwy wykończeniowe z MDFu, możesz je już nabyć w naszych salonach łazienkowych Warszawie. Posiadamy bogatą ekspozycję, także przed zakupem masz możliwość zobaczenia listew na żywo i ocenić, które Ci się podobają.

Polecamy sztukaterię producentów NMC oraz Orac, a także listwy przypodłogowe z MDFu firmy Lagrus.

Sztukateria, w tym efektowne rozety dekoracyjne oraz listwy przypodłogowe z odpornego na uszkodzenia MDFu, zastosowane w pomieszczeniu stają się ciekawym elementem jego wystroju, nadają mu wyrazu i tworzą jedyny, niepowtarzalny styl. Za ich pomocą można ozdobić całe mieszkanie lub tylko niektóre, wybrane pomieszczenia. Dzięki tym elementom ściany nabiorą wyrazistości.

Sztukateria wewnętrzna firm NMC oraz ORAC charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i dbałością o każdy szczegół. Do wyboru mamy tu różnorodne listwy sufitowe i ścienne. Komponenty te wykonane są materiałów takich jak styropian, poliuretan czy pianka polimerowa. W wachlarzu dostępnych produktów znajdują się także pilastry, kolumny i półkolumny, które nadadzą wnętrzom ekskluzywnego charakteru. Do asortymentu obu marek włączają się także listwy oświetleniowe, za pomocą których stworzymy niezbędne oświetlenie lub ukryjemy wszelkiego rodzaju rury czy kable.

Listwy przypodłogowe wykonane z MDFu to materiał odporny na zarysowania i chroniący ściany – doskonały do wykończenia ścian w często uczęszczanych miejscach jak np. przedpokój. Atutem tego rodzaju produktów jest łatwość w pielęgnacji. Listwy do wykańczania podłóg służą ponadto jako element zdobniczy i dodają wnętrzu elegancji. Białe listwy wykończeniowe efektownie dopełnią wystrój naszego salonu, sypialni, jadalni czy kuchni.

Duży wybór modeli listew stwarza szerokie możliwości aranżacyjne i umożliwia stworzenie indywidualnej przestrzeni, zgodnej z preferencjami i oczekiwaniami. Niezależnie od tego czy poszukujesz sztukaterii do wnętrz klasycznych, nowoczesnych, retro czy pałacowych – do każdego rodzaju pomieszczenia dopasujemy idealne rozwiązania wykończeniowe.

Wykwalifikowany personel odpowie na wszystkie pytania i pomoże dobrać Ci odpowiednie listwy wykończeniowe oraz pozostałe wyposażenie do Twojego wnętrza marzeń.